نقاشی ساختمان
نقاشی ساختمان پاسارگاد

نقاشی ساختمان پاسارگادجهت رفاه بهتر مردم شریف تهران و کرج و شهریار آماده ارایه خدمات نقاشی ساختمان با قرارداد کتبی و عضویت اتحادیه نقاشی ساختمان با کارت مهارت فنی نقاشان..

نقاشی ساختمان پاسارگاد

نقاشی ساختمان پاسارگاد

نقاشی ساختمان پاسارگاد
هزینه نقاشی ساختمان

هزینه نقاشی ساختمان

دسته‌ها
نقاشی ساختمان در شهریار تهران

نقاشی ساختمان در شهریار تهران

نقاشی ساختمان در شهریار تهران – گلبه ای, رنگ گلبه ای, چه رنگی برای ساختمان خوبه, کدام رنگ خوبه, تفاوت نقاشی ساختمان با قلم, رنگ خوب برای اتاق خواب, نقاش ماهر برای نقاشی ساختمان, کاربرد نقاشی ساختمان در خانه, انتخاب رنگ در نقاشی ساختمان, نقاشی ساختمان و بلکا, بلکا و نقاشی ساختمان,

رنگ ساختمان

فصل پنجم

توانایی زدن رنگ نیمه پلاستیک روی ثقف

آشنایی با مواد لازم رنگ آمیزی

رنگهای نیمه پلاستیک برپایه رزین پلی وینیل استات تولید میگردند.این نوع رنگها را میتوان برروی سطوح گچی از جمله سقف منازل استفاده نمود.حلال رنگهای نیمه پلاستیک آب بوده که پس از زدن رنگ برروی سقف آب موجود دور رنگ تبخیر شده ولایه رنگ،اثر یک دست خوبی بر جای می گذارد.چسبندگی مناسب رنگهای نیمه پلاستیک بر کلیه سطوح سرامیکی از قبیل سیمان،گچ وآجر مناسب بوده و استفاده از آن آسان و به دلیل ارزان بودن و خشک شدن سریع،و مقاومت خوب در برابر عوامل جوی،نور خورشیدو محیطی از دیگر مزایای رنگها نیمه پلاستیک می باشد.رنگهای نیمه پلاستیک را میتوان در درجه حرارت از۱۰تا۴۰درجه سانتیگراد استفاده نمود.زمان خشک شدن سطح ۲۰دقیقه و زمان خشک شدن کامل آن۱۲ساعت بوده و حداکثر درشتی ذرات رنگ ۲۰میکرون می باشد.

نقاشی ساختمان در شهریار تهران

هزینه نقاشی ساختمان

هزینه نقاشی ساختمان

اجرای رنگهای نیمه پلاستیک در صورتی که پس از۶ساعت دمای هوا تغییر می نماید از ادامه کار خودداری نموده ویابا تغییر نوع رنگ نیمه پلاستیک یا مشخصات دیگر جایگزین آن نمایید.

نقاشی ساختمان در شهریار تهران

رنگهای نیمه پلاستیک بدلیل پایین بودن کیفیت اکثرا در رنگ آمیزی سقفها ومکانهایی که از دسترس دور است،که نیاز به شستشو نمی باشند مورد استفاده قرار می گیرد.و در انواع رنگهای نیمه پلاستیک درجه یک دو وسه…ساخته وبفروش میرسد.این نوع رنگها براساس پایه آب ساخته و بطور کلی از دو بخش تقسیم می گردند.

نقاشی ساختمان در شهریار تهران

ابزار و وسایل کار

قلم مو:از قلم موهایی که انتهای موهای قلم با موهای سر قلم به یک اندازه می باشد برای سطوح معمولی و یکنواخت استفاده می شود.برای رنگ آمیزی سقفها و محلهای که از رنگ نیمه پلاستیک استفاده می شود.در رنگ آمیزی رنگهای نیمه پلاستیک از قلم مو هایی که موی کمیاب مویی ساخته شده اند مورد استفاده قرار نمی گیرندزیرا در اثر آب موجود در رنگ موجب می شود قلمهای مویی متورم شوند و درصورتی که از این نوع قلم ها استفاده شود نگهداری آنها مشکل خواهدشد.با استفاده از مواد مصنوعی که امروزه در کلیه صنایع از آن استفاده می شود.برای رنگ آمیزی رنگهای نیمه پلاستیک که از جنس نایلون و یا از پلی استرهادر ساخت قلم مو ها استفاده می شود.برهر حال قلم های نایلونی یا پلی استر را طوری می سازند که هنگام رنگ آمیزی رنگ بیشتری جذب و در خود نگاه دارند تا در هنگام رنگ آمیزی رنگ را بطور یکنواخت پخش نمایند.بنابردلایل ذکر شده در بالا قلم های پلاستیکی جایگزین قلم موهای با موی طبیعی شده اند.

اصول آماده سازی مایه رنگ نیمه پلاستیک سفید

نقاشی ساختمان در شهریار تهران

رنگ نیمه پلاستیک را به اندازه ای که میبایستی سطح سقف را پوشش دهد در سطح جداگانه ای از ظرف رنگ ریخته و بنابر دستور العملی که بر روی ظرف رنگ نوشته شده مقدار آب لازم را به آن اضافه می کنیم. پس از اضافه نمودن آب رنگ را باید بوسیله دست یا در صورت دراختیار داشتن مخلوط کن رنگ را باآب مخلوط نمود.

پس از طی این مرحله رنگ ار باید از صافی که به صورت جورابی یا صافی پارچه ای نازک می باشدعبور داده و مقداری لاجورد به آن اضافه نموده و مجددا آنرا مخلوط نموده تا رنگ یکدستی بوحود آید.پس از طی مراحل فوق رنگ آمیزی بر روی سقف آماده می باشد.

اصول آستر زنی سقف ها با رنگ نیمه پلاستیک سفید

نقاشی ساختمان در شهریار تهران

ابتدا باید سطح زیر کار را از هرگونه چربی و یارطوبت عاری باشد.در صورت وجود هر نوع آلودگی روی سطح استفاده از روشهای مناسب نظیر فشار باد،شستشو با شوینده ها ویا تینر شستشو شود.

پس از اینکه سطح زیر کار کاملا به صورت تخت و صیقلی آماده شد،می توان از روشهای مکانیکی نظیر سنباده زنی،استفاده از وایربرس ویا سند پلاست جهت بالا بردن زبری سطح تاحصول چسبندگی مناسب توصیه می شود.

قبل از رنگ آمیزی همانطور که در اصول آماده سازی رنگ پلاستیک گفته شد رنگ را با دور متوسط با مخلوط کن و یابا دست مخلوط تا هم وزن شود به منظور رقیق کردن پس از انتخاب وسیله پاشش با در نظر گرفتن درصد مجاز رقیق کننده از آب استفاده نمود.

نقاشی ساختمان در شهریار تهران

رقیق کننده (آب)را به صورت تدریجی تا حصول گرانروی مناسب اضافه کنید.رنگ آماده شده را با توجه به شرایط بوسیله قلم مو و یا غلتک بوسیله اسپری هوا،ایرلس روی سقف بپاشید.برای رنگ آمیزی لایه بعدی،زمان انتظار متناسب راباید رعایت کرد. در صورتی که رنگهای نیمه پلاستیک برروی سقفهایی که در فضای باز اجرا می شود ویا تراکم رطوبت محیط به بیش از ۵۰%میرسد از زدن رنگ درموارد فوق خودداری گردد تا شرایط محیط و درجه حرارت به میزان قابل قبول تقییر نماید.

راه های ارتباطی با ما
بایگانی
نقاشی ساختمان پاسارگاد

نقاشی ساختمان پاسارگاد

برچسب ها
"نقاشی ساختمان در شهریار" نقاشی ساختمان در شهریار "نقاشی ساختمان شهریار" . 3 فیلم نقاشی ساختمان در شهریار اجرای نقاشی ساختمان اجرای نقاشی ساختمان در شهریار اصول نقاشی ساختمان در شهریار البوم نقاشی ساختمان در شهریار بانک نقاشی ساختمان در شهریار بتونه نقاشی ساختمان در شهریار دستمزد نقاشی ساختمان در شهریار رنگ آمیزی ساختمان رنگ ساختمان سایت نقاشی ساختمان در شهریار طراحی نقاشی ساختمان در شهریار طرحهای نقاشی ساختمان در شهریار عکسهای نقاشی ساختمان در شهریار قرارداد نقاشی ساختمان در شهریار قیمت نقاشی ساختمان قیمت نقاشی ساختمان در شهریار مدل نقاشی ساختمان در شهریار مولتی کالر نقاش ساختمان نقاشی خانه نقاشی ساختمان نقاشی ساختمان در شهریار نقاشی ساختمان در شهریار .پتینه نقاشی ساختمان در شهریار تهران نقاشی ساختمان در شهریار درجه نقاشی ساختمان در شهریار قیمت نقاشی ساختمان در شهریار نقاش ساختمان در شهریار نقاشی ساختمان پاسارگاد نقاشی ساختمانی نقاشی ستونهای ساختمان در شهریار نقاشی مدرن ساختمان در شهریار نقاشی منزل نقاشی مولتی کالر نقاشی پلاستیک ساختمان در شهریار نقاشی ساختمان در شهریار و کلیه تزییناتی ساختمان در شهریار نقاشی نمای ساختمان در شهریار نقاشی و رنگ آمیزی ساختمان نقاشی پذیرایی ساختمان در شهریار نمونه کار نقاشی ساختمان هزینه نقاشی ساختمان در شهریار وسایل نقاشی ساختمان در شهریار پمپ نقاشی ساختمان در شهریار پمپ نقاشی ساختمان شهریار